سایت نیازمندی های تجارت گلستان با هدف ایجاد بستری برای برند سازی کسب و کارها و تبلیغات در فضای اینترنت راه اندازی شد. از طریق وب سایت تجارت گلستان می توانید به رایگان آگهی خود را درج کنید و در صورت تمایل برای بازه های زمانی بیشتر یا تبلیغات ویژه هزینه دریافت می شود.

سایت‌های نیازمندی محل مناسبی برای درج تبلیغ کالا و خدمات شرکت‌ها، مؤسسات و بنگاه‌های اقتصادی و مشاغل است. تبلیغات در سایت های نیازمندهای گلستان تجارت نسبت به میزان پاسخگویی و هزینه صرف شده در مقایسه با روش‌های مشابه نتیجه‌ای چند برابر دارد.

چرا که با توجه به گسترش استفاده از نیازمندیهای اینترنتی، این سایت‌ها محتوای زیادی را در خود گنجانده‌اند و به همین سبب از امتیاز زیادی نیز در موتورهای جستجو برخوردارند. بنابراین تبلیغات در نیازمندی های تجارت گلستان سبب نمایش آن ها در صفحات اول و دوم لیست موتورهای جستجو می شود.

جستجو

راهنمای درج آگهی

ابتدا توسط لینک ثبت نام در منوی بالای سایت فرم عضویت را تکمیل نمایید و سپس آگهی خود را از لینک درج آگهی ثبت نمایید. جهت کسب اطلاعات در مورد تفاوت آگهی های ویژه و رایگان، لیست قیمت ها به صفحه تعرفه در منوهای اصلی سایت رجوع نمایید.

هشدار

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید.